Do góry

Gospodarstwo Rolne i Sadownicze
Wojciech Klimkiewicz

Logo Klimkiewicz

Jabłka – sprzedaż jabłek

Nasza specjalizacja to jabłka

Od przeszło 70 lat nasze gospodarstwo specjalizuje się w produkcji smacznych i dorodnych jabłek i innych owoców. Dzięki doświadczeniu, tradycji, nowoczesnym metodom produkcji i przechowywania jabłek zapewniamy dostawy wysokiej jakości jabłek przez cały rok. Jabłka produkowane są z udziałem metod biologicznych, przy zachowaniu surowych reguł Integrowanej Produkcji Owoców (IPO). Oznacza to, że nie zawierają szkodliwych substancji, są poddane kontroli państwowej, a ich walory potwierdzone są certyfikatem. Gospodarstwo wyposażone jest w nowoczesną chłodnię z kontrolowaną atmosferą. Jabłka i gruszki przechowywane są tam w atmosferze o bardzo niskiej zawartości tlenu. Powoduje to spowolnienie procesu dojrzewania, dzięki czemu możemy zaoferować owoce wysokiej jakości, jak prosto z drzewa, przez cały rok. Ciągły rozwój gospodarstwa, sadzenie nowych odmian oraz ciągłe podnoszenie jakości produkcji i obsługi klienta sprawia, że współpraca z naszym gospodarstwem na pewno będzie dla Państwa korzystna.

Obecnie na powierzchni 180 ha produkujemy ok. 2500t owoców rocznie. Naszymi klientami są zarówno małe sklepy jak i platformy logistyczne oraz duże sieci handlowe (np. Polo).

Jabłka na sprzedaż

Od przeszło 70 lat nasze gospodarstwo specjalizuje się w produkcji smacznych i dorodnych jabłek. Dzięki doświadczeniu, tradycji, nowoczesnym metodom produkcji i przechowywania jabłek zapewniamy dostawy wysokiej jakości jabłek przez cały rok.

czytaj więcej

Gruszki na sprzedaż

Gruszki jak i inne owoce produkowane są z udziałem metod biologicznych, przy zachowaniu surowych reguł Integrowanej Produkcji Owoców (IPO). Nie zawierają szkodliwych substancji, a ich walory potwierdzone są certyfikatem.

czytaj więcej

Jabłka Early Genewa,
Samared, Delikates, Lobo

Produkujemy większość odmian jabłek m.in. Early Genewa, Samared, Delikates, Lobo, Cortland, Elstar, Szampion, Boskop, Gloster, Jonagoldy m.in. Jonagared, Jonica, Decosta, Honeygold, Idared, Rubin... Produkujemy ponad 2500 ton owoców rocznie.

czytaj więcej

Soki tłoczone 3l
100%
świeżych owoców

Strony Internetowe Bydgoszcz